Interesne dejavnosti

INTERESNE DEJAVNOSTI 2018/2019

1. triada

INTER. DEJAVNOST
MENTOR
ČAS IZVAJANJA
Otroški pevski zbor 1. a, b
Igor Smolnik
sreda, 6. šol. ura
Otroški pevski zbor 2. a
Igor Smolnik
ponedeljek, 6. šol. ura
Otroški pevski zbor 3. a
Igor Smolnik
ponedeljek, 7. šol. ura
Povej mi pesmico, pravljico 1. a
Mojca Sardoč
predura
Šahovski krožek 1.-9. r
Ervin Pregelj
ponedeljek, 8. šol. ura
Dramski krožek 1.-3. r
Valentina Šukljan
torek, 14.00-15.00
Gibanje ob glasbi 1. r
Mojca Srpčič
torek, 7. šol. ura
Planinski krožek 1.-9. r
Martina Petrovčič
ena sobota v mesecu (po dogovoru)
Rdeči križ 1.-9. r
Eliza Štromajer
po dogovoru
Žogarija 1.-3. r (1. r od 3. 1. 2019)
Tetyana Horbunova
po dogovoru
Gospodinjski krožek 1.-5. r
Anja Zalar, Eliza Štromajer
v času OPB (14.35-15.20)
Cici vesela šola 1.-3. r
Nika Stipančič
ponedeljek, 6. šol. ura
Ustvarjalni krožek 3. r
Nika Stipančič
torek, predura


2. triada

INTER. DEJAVNOST
MENTOR
ČAS IZVAJANJA
Otroški pevski zbor 4. r
Igor Smolnik
ponedeljek, 7. šol. ura
Mladinski pevski zbor 5.-9. r
Igor Smolnik
ponedeljek, 0. šol. ura (predura)
Berimo z Rovko Črkolovko 5. r
Renata Jenko, Eliza Štromajer
torek, 0. šol. ura (predura)
Dramski krožek 4.-6. r
Valentina Šukljan
sreda, 14.00-15.00
Prometni krožek 5. r
Ervin Pregelj
ponedeljek 7. šol. ura
Šahovski krožek 1.-9. r
Ervin Pregelj
ponedeljek, 8. šol. ura
Vesela šola4.-9. r
Renata Jenko
po dogovoru
Berimo z Rovko Črkolovko 6. r
Nada Đukić
po dogovoru
Kulturno-umetnostna vzgoja 6.-9. r
Nada Đukić
po dogovoru
LEFO 4. r
Dušanka Kozlovič
po dogovoru
Oljka, ali te poznam? 5. r
Andreja Božič
po dogovoru
Ustvarjalni krožek 4. r
Nika Stipančič
torek, 0. šol. ura (predura)
Vegov krožek 6.-9. r
Darko Planinšek
po dogovoru
Planinski krožek 1.-9. r
Martina Petrovčič
ena sobota v mesecu (po dogovoru)
Ustvarjalni krožek 5.-6. r
Eliza Štromajer, Dušanka Kozlovič
petek, 0. šol. ura (predura)
Učimo se učiti 5.-9. r
Renata Jenko
po dogovoru
Žogarija 4.-5. r
Tetyana Horbunova
po dogovoru
Priprave na Cankarjevo tekmovanje in NPZ   6.-9. r
Nada Đukić
po dogovoru
Mediacija 4.-9. r
Renata Jenko
po dogovoru
Rdeči križ 1.-9. r
Eliza Štromajer
po dogovoru
Plesni krožek 4. r
Nika Stipančič
sreda, 7. šol. ura
Gospodinjski krožek 4., 5. r
Anja Zalar, Eliza Štromajer
v času OPB (14.35-15.20)


3. triada

INTER. DEJAVNOST
MENTOR
ČAS IZVAJANJA
Kemijski krožek 8., 9. r
Tea Lipičar
po dogovoru
Mladinski pevski zbor 5.-9. r
Igor Smolnik
ponedeljek, 0. šol. ura (predura)
Biološki krožek 8.-9. r
Andreja Božič
po dogovoru
Fizikalni krožek 8.-9. r
Martina Petrovčič
po dogovoru
Francoščina
Lilliane Strmčnik
po dogovoru
Kaj vem o sladkorni bolezni
Neda Kranjec
po dogovoru
Šahovski krožek 1.-9. r
Ervin Pregelj
ponedeljek, 8. šol. ura
Tehnični krožek 8. r
Ervin Pregelj
petek, 8. šol. ura
Vesela šola 4.-9. r
Renata Jenko
po dogovoru
Učimo se učiti 5.-9. r
Renata Jenko
po dogovoru
Mediacija 4.-9. r
Renata Jenko
po dogovoru
Knjižničarski krožek 8.-9. r
Neda Kranjec
po dogovoru
Planinski krožek 1.-9. r
Martina Petrovčič
ena sobota v mesecu (po dogovoru)
English is fun 8.-9. r
Marjeta Gal - Babič
po dogovoru
Bralna značka 7.-9. r
Marjeta Gal - Babič
po dogovoru
Priprave na Cankarjevo tekmovanje in NPZ 6.-9. r
Nada Đukić
po dogovoru
Kulturno-umetnostna vzgoja 6.-9. r
Nada Đukić
po dogovoru
Dramski krožek 7.-9. r
Valentina Šukljan
četrtek, 14.00-15.00
Male sive celice 7.-9. r
Katja Matahlija
po dogovoru
Debatni krožek – Mladi mladim 7.-9. r
Mateja Rejc
po dogovoru
Konverzacija in italijanska bralna značka 7.-9. r
Aleksandra Vatovec Zonta
po dogovoru
Španska bralna značka 7.-8. r
Anja Zalar
po dogovoru
Rdeči križ 1.-9. r
Eliza Štromajer
po dogovoru
Vegov krožek 6.-9. r
Darko Planinšek
po dogovoru